Укрзалізницю можуть позбавити права встановлювати ціни на перевезення

Укрзалізницю можуть позбавити права встановлювати ціни на перевезенняМіністерство інфраструктури України має намір змінити систему тарифоутворення на перевезення вантажів залізничним транспортом, зокрема, зберегти регульовані державою тарифи і ввести вільні тарифи за домовленістю сторін, які формуватиме новий орган – Нацкомісія з регулювання транспорту, позбавивши тим самим цього права Держадміністрації залізничного транспорту ("Укрзалізницю").

"Державні тарифи встановлюються на економічно обгрунтованому рівні, все, що економічно невиправдано, – це соціальний договір, хтось повинен за це заплатити, також має місце бути вільний тарифоутворення в нерегульованій сфері, все, що держава не регулює, буде вільно", – повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

Згідно з розробленим Мінінфраструктури проекту закону про залізничний транспорт, опублікованому на сайті відомства, розрахунки за роботи (послуги) на залізничному транспорті, щодо яких не здійснюється державне регулювання тарифів, проводяться за вільними тарифами, які визначаються за домовленістю сторін і не суперечать законодавству про захист економічної конкуренції.

В свою чергу, тарифи на послуги з перевезення пасажирів в соціальному сегменті перевезень встановлюються відповідно до умов договорів між відповідним центральним або місцевим органом влади і перевізником.

В даний час тарифи на перевезення вантажів в межах України є державно регульованими і розробляються "Укрзалізницею" спільно з Мінінфраструктури за погодженням з Мінекономрозвитку та Мінфіном.

В свою чергу, за словами міністра, функції щодо держрегулювання тарифів на залізничному транспорті будуть передані новому органу – Національної комісії з регулювання транспорту.

"Нам необхідно реформувати систему тарифоутворення, але для того, щоб це зробити, нам потрібно тарифоутворення відокремити від природної монополії, ми пропонуємо створити як НКРЕКУ, тільки це буде називатися НКРТ, це незалежний орган, який відповідатиме за тарифоутворення", – сказав Пивоварський.

Згідно з проектом закону, Нацкомісія, крім формування (орган буде затверджувати методику тарифів на залізничному транспорті) і регулювання тарифної політики, буде погоджувати з урядом інвестиційні програми з метою визначення інвестиційної складової в структурі тарифу, тобто коштів, передбачених на розвиток об'єктів інфраструктури.

"Ми пропонуємо розділити інфраструктуру, тягу і вагони, тобто буде тариф за тягу, інфраструктурний тариф і вагонний, а інвестиційний тариф повинен бути економічно обґрунтованим, і гроші повинні використовуватися виключно на розвиток інфраструктури, і таким чином всі користувачі залізниці розуміють , куди гроші йдуть", – сказав міністр.

В даний час, згідно з українським законодавством, гроші на ремонт і модернізацію залізничної інфраструктури повинні виділятися з держбюджету, проте ця програма не виконується через відсутність коштів на її реалізацію.

"Укрзалізниця" і держава не іеет грошей. За останні роки купили всього три локомотива і добудували Дарницький міст в Києві, ось і все інвестиції. У нас буквально кожен день виводиться з експлуатації по локомотиву, вік більшості граничний, 30 років, більше вони не служать", – підкреслив Пивоварський.

Він також повідомив, що згідно із законопроектом, оператором інфраструктури виступає створюване публічне акціонерне товариство на базі "Укрзалізниці", а також інші оператори інфраструктури загального і не загального користування, тобто заводи і підприємства, які продають доступ до власної залізничної інфраструктури.

За словами міністра, публічне акціонерне товариство на базі "Укрзалізниці" буде відповідати за експлуатацію та модернізацію інфраструктури і знаходиться в 100% держвласності без права відчуження.

Наша адреса:

ТОВ "Укртиртранс"
03115, Київ,
пр. Перемоги, 89-А, корп.3

Тел.: (044) 486-20-71
(044) 486-20-81


адрес ООО Укртиртранс